Wystąpił błąd w tym gadżecie.

poniedziałek, 20 sierpnia 2012


MEDYTACJA

Religie wschodnie doceniają, jak ważne jest, byśmy wydostali się z głowy i zeszli do głębin swego istnienia. Czynnością stosowaną do tego celu jest medytacja. Poprzez wyciszenie szumu umysłu pozwala nam ona usłyszeć dźwięki duszy. Jej zasady są bardzo proste.
Trzeba znaleźć spokojny kąt, gdzie będziemy wolni od hałasu i zakłóceń ze strony świata zewnętrznego. Mieszkańcy Wschodu przyjmują pozycje kwiatu lotosu, by wyciszyć umysł i dać możliwość włączeniu się naszego serca.
Skupiając się na sercu łatwo znajdziemy przejście z umysłu do świadomości, do jedności. Uczył tego Jezus, lecz nauki nie zostały zrozumiane. Mat. 6/6. Zamknij się w swojej izbie módl się w ciszy, Bóg i tak wie, o co ci chodzi. Znajdujemy czas na karmienie swojego umysłu, wiedzą, informacją, a nie dajemy mu możliwości wyłączenia i przejścia na wibracje serca.
Dlaczego tak nie wielu ludzi chce otworzyć swe serce? Tam jest świadomość naszej całej istoty, duszy i ciała. Dlaczego tylu ludzi walczy ze sobą? Czy to dyktuje im serce? Czy umysł, którym włada silne ego, zwłaszcza męskie? Dlaczego kobiety miej nakręcają się na walkę? Dlaczego tak ważne jest nie wypieranie kobiecości z siebie? Bycie w harmonii energii męskiej i żeńskiej w sobie. Dlaczego nie znajdujemy czasu na wyciszenie, wyłączenie? Dlaczego czekamy, aby pomogła nam w tym choroba, dając nam i czas i wytchnienie i naukę?
Masz czas dla ciała, którym nie jesteśmy, masz czas dla umysłu, którym nie jesteś, a dlaczego nie masz czasu dla duszy i świadomości, która mieszka w Twoim sercu? Każdy może medytacje prowadzić jak czuje, ale jak raz zacznie, łatwo i z radością w niej pozostanie. Techniki pozostawiam tym co uparcie kochają komplikacje. Życzę tego może właśnie w medytacji, abyś pojął, KIM JESTEŚ.
Medytacji możecie spróbować, bo w przeciwieństwie do tego co mówią wasze religie, jakoby nagroda przyjdzie po śmierci, efekty medytacji i odczuwania miłości w sercu będą widoczne bardzo szybko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz